Ліцензійна угода

КІНЦЕВОГО КОРИСТУВАЧА ДЛЯ ONESYNC

 

БУДЬ ЛАСКА, ПРОЧИТАЙТЕ УВАЖНО УМОВИ ЛІЦЕНЗІЇ ДЛЯ ЦЬОГО ПРОДУКТУ ПЕРЕД ПРОДОВЖЕННЯМ ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОГРАМИ: Ліцензійна угода з кінцевим користувачем ONESYNCsoft ( «EULA») становлять угоду між вами (приватною особою або юридичною особою) і ONESYNC. Для зазначених вище програмних продуктів ONESYNC, ONESYNC TAXI, які можуть включати пов’язані програмні компоненти, носії, друковані матеріали і «онлайн» або електронна документація ( «ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ»). Встановлюючи, копіюючи або іншим чином використовуючи ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ, ви погоджуєтеся дотримуватися умов цієї Ліцензійного угоди. Ця ліцензійна угода являє собою повну угоду про програму між вами і ONESYNC і воно замінює будь яку попередню пропозицію, уявлення або розуміння між сторонами. Якщо ви не згодні з умовами цієї Ліцензійної угоди, не встановлюйте і не використовуйте ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ.

  1. ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ ліцензується, а не продається.
  1. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ.

ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ ліцензується наступним чином:

Установка і використання.

ONESYNC надає вам право встановлювати і використовувати копії ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ на вашому комп’ютері.

Резервні копії.

Ви також можете робити копії ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ, які можуть знадобитися для резервного копіювання та архівування.

3. ОПИС ІНШИХ ПРАВ І ОБМЕЖЕННЯ.

Ведення повідомлень про авторські права.

Ви не повинні видаляти або змінювати будь-які повідомлення про авторські права на всі і всі копії ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ.

Поширення.

Ви не можете поширювати зареєстровані екземпляри ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ третім особам. Оціночні версії, доступні для завантаження з веб-сайтів ONESYNC, можуть вільно поширюватися.

Заборона на зворотну інженерію, декомпілювати і розбирання.

Ви не можете переробляти, декомпілювати або дизасемблювати ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ, за винятком випадків, коли така діяльність прямо дозволена чинним законодавством, незважаючи на це обмеження.

Оренда.

Ви не можете орендувати, здавати в оренду або надавати ПРОГРАМНИЙ ПРОДУКТ.

Допоміжні послуги.

ONESYNC може надати вам  підтримку, пов’язані з ПРОГРАМНИМ ПРОДУКТОМ ( «Служба підтримки»). Будь який  додатковий програмний код, наданий вам в складі Служб підтримки, вважається частиною ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ та за умови дотримання умов цієї Ліцензійної угоди.

4. БЕЗ ГАРАНТІЙ

ONESYNC категорично відмовляється від будь-якої гарантії для ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ. ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ надається «як є» без будь-яких гарантій, неявних або будь-якого роду, включаючи, але не обмежуючись, будь-які гарантії товарності, неотримання або відповідності певній цілі. ONESYNC не гарантує і не несе відповідальності за точність або повноту будь-якої інформації, тексту, графіки, посилань або інших елементів, що містяться в ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТ. ONESYNC не дає ніяких гарантій щодо будь-якої шкоди, який може бути викликаний передачею комп’ютерного вірусу, хробака, бомби уповільненої дії, логічної бомби або іншої такої комп’ютерної програми.

ONESYNCS не несе відповідальності за використання Клієнтом неліцензійного програмного забезпечення інших розробників (Windows, 1C, антивірусні системи, тощо).

ONESYNCS використовує в своїй роботі технологію СОМ (англ. Component Object Model), розробником яких виступають інші розробники бухгалтерського програмного забезпечення (1С, ArtZvit, MEDoc, тощо). Підтримка та розвиток цієї технології залежить від конкретного розробника (1С, ArtZvit, MEDoc, тощо), тому ONESYNC не несе відповідальності за будь-які проблеми, які пов’язані з роботою цієї технології. При можливості, ONESYNC повідомляє про необхідність доопрацювань розробника СОМ технології, але не може гарантувати Клієнту швидкої реалізації нових методів або їх доопрацювань, – вона залежить від конкретного розробника програмного забезпечення (1С, ArtZvit, MEDoc, тощо).

5. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Компанія ONESYNC ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (упущену вигоду, переривання бізнесу або втрачену інформацію), що виникає з використання або неможливості використання ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ «Уповноваженими користувачами», навіть якщо ONESYNC була проінформована про можливість такого збитку . Ні в якому разі ONESYNC не несе відповідальності за втрату даних або за непрямі, спеціальні, випадкові, непрямі (включаючи упущену вигоду) або інші збитки, засновані на контракті чи іншому. ONESYNC не несе ніякої відповідальності щодо змісту ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ або будь-який його частини, включаючи, крім іншого, помилки або упущення, що містяться в них, наклеп, порушення прав на рекламу, конфіденційність, права на товарний знак, переривання бізнесу, тілесні ушкодження, збитки конфіденційності, моральних прав або розкриття конфіденційної інформації.