OneSync START: обмін данними між 1С8.х (керовані та звичайні форми) та ArtZvit, MEDoc

OneSync START: обробка для обміну данними між 1С8.х та ArtZvit, MEDoc (податковими накладними, розрахунками коригування, звітами)

Наш  продукт, призначений для обміну документами, звітами, контрагентами, між 1С та іншими системами звітності. Працює в режимі «звичайних  та керованих форм», тобто для всіх типових конфігурацій більшості підприємств України, підтримує технологію СОМ (обмін даними без використання файлів) + типовий формат XML + власний формат XML системи MEDoc.

Модуль “Відновлення”

Для кого цей модуль: Ваша база 1С зруйнована вірусом? Вкрали комп’ютер з базою 1С? Вели облік в інших системах, і перейшли в 1С, а первинні податкові документи (податкові накладні, розрахунки коригування) залишились в системі звітності (наприклад, MEDoc) ? Існує безліч ситуацій, коли на комп’ютері не лишилось нічого. Але ДФС дозволяє відправити Запит, та отримати Витяг з Вашими документами, відправленими раніше. Заносити документи вручну? Створюючи при необхідності нову номенклатуру, контрагентів, договори? А якщо документів було занадто багато, щоб відновлювати їх вручну? Проблема здається монотонною працею на безліч днів та ночей, але….

Є вихід! Наш модуль «Відновлення» допоможе Вам створити власні податкові накладні та розрахунки коригування, які є в системі звітності (наприклад, MEDoc). Просто завантажте документи в тимчасову таблицю, виберіть необхідні, та за допомогою гнучких налаштувань створіть власні вихідні податкові накладні та розрахунки коригування, – з номенклатурою, кодами УКТЗЕД/ ДКПП, контрагентом, договором!

* З питань придбання модуля, зверніться до наших консультантів за телефоном: 044-383-34-00

Оновлення

Після завантаження архіву, візьміть обробку з архіву та використайте одним з прийнятних способів:

1) вбудувати в конфігурацію (займаються адміністратори 1С або користувачі зі знаннями конфігуратора), замінивши обробку
2) замінити в переліку «додаткових друкованих форм та обробок» (рекомендовано)
3) замінити в кінцевому каталозі, де зберігається обробка

При використанні цього стартового модуля, він автоматично оновить обробку, якщо є нова версія.
Таким чином, у Вас завжди буде актуальна версія обробки.

Технічні вимоги

Ви технічний фахівець, і маєте питання технічного характеру? Наступна інформація буде корисною:

  • Версія 1С – не нижче 8.2.19.130
  • Для роботи обробки необхідно мати доступ до мережі Інтернет (перевірка оновлень, завантаження ліцензій). Встановіть параметри використання проксі, за необхідності.
  • Рекомендовано використовувати монітор не менше 15 дюймів.
  • Рекомендованою є технологія СОМ об’єктів, тому для обміну документами необхідно, щоб обидві програми було встановлено на одному комп’ютері (або обидві – на віддаленому комп’ютеру, або терміналі). Якщо 1С встановлено віддалено, а поточна система звітності (ArtZvit, MEDoc, Sonata) локально, – обмін працювати не буде. В такому випадку рекомендовано перенести систему звітності на віддалений комп’ютер (використовуючи механізм резервного копіювання). Також обробка підтримує альтернативні способи передачі ПН/Д2 в інші системи: масове вивантаження в типовому форматі XML, а також власному форматі XML (тільки для MEDoc).