Після завантаження стартового модуля з нашого сайту, Ви можете:

  • вбудувати його в конфігурацію (займаються адміністратори 1С або користувачі зі знаннями конфігуратора), замінивши обробку
  • замінити в переліку «Додаткових друкованих форм та обробок» (рекомендовано)
  • замінити в кінцевому каталозі, де зберігається обробка
  • відкрийте обробку, заповність таблицю, та натисніть «Старт»
Завантажити OneSync Start

Інструкції 

В цих інструкціях зібрано інформацію щодо роботи програмного продукту OneSync, що створено для економії Вашого часу для автоматизації бізнес-процесів передачі первинних документів між  1С:Підприємство та BAS та іншими інформаційними системами, в яких надалі відбувається підписання кваліфікованим електронним підписом та відправка до контролюючих органів або контрагентів (та  отримання документів від них). Найкращу автоматизацію надає технологія COM (технічним фахівцям також відома як  API).  На поточний момент технологія СОМ, що є технічною платформою для реалізації швидкого обміну даними між системами, реалізована та опублікована в системах звітності ArtZvit та M.E.Doc, тому вона є «технологією за замовчуванням» в нашому продукті OneSync. Користувачі інших систем можуть використовувати типовий формат XML, також реалізований нами для масового вивантаження/завантаження документів.
Інструкція OneSync (звичайні форми)
Інструкція OneSyncTaxi (керовані форми)

Оновлення

Для підтримки обробки в актуальному стані відповідно норм законодавства, та розширення можливостей за побажаннями клієнтів, випускаються нові оновлення. Орієнтовно, раз в тиждень. Стартовий модуль «OneSyncStart», при натисканні кнопки «Start», здійснює пошук нових оновлень. Якщо нове оновлення знайдено, воно автоматично завантажується, та запускається.

Таким чином, у Вас завжди буде актуальна версія обробки.